Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it looks so pretty very nice on all skin colours absolutely obsessed
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 39kr
one-size
You're turning VIOLET! Our color-changing, blueberry scented blush appears violet in pan and uses your unique PH to apply as a perfect pink with a luscious, dewy finish.
| Ingredients | Vegan, Gluten-Free, Talc-Free |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Type | Cream Blush |
| Height | 1.1 cm |
| Length | 6.2 cm |
| Net Weight | 4.8 g |
| Width | 4.2 cm |
| SKU | sb2207180280615094 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it looks so pretty very nice on all skin colours absolutely obsessed
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: y***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful color, not sticky, worth the price.
Color: Multicolor | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality, looks exactly like the picture. recommend. qualité top léger. fidel au description pas d'odeur du produit, treès adapté. je recommande vivement
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: d***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Color: Multicolor | Size: one-size | 3 photo(s)